Menneskene i Conteir

Dette er altså oss - vi som jobber i Conteir. Klikk på navnene, og du kan lese mer om hver enkelt av oss!

Eirik Hafver Rønjum - Daglig leder og rådgiver
Epost: eirik@conteir.no
Telefon: +47 92 40 31 65

Kristine Nilsen - Administrasjonssjef og helsefaglig innholdsrådgiver
Epost: kristine@conteir.no
Telefon: +47 93 00 85 14

Eirik Nicholas Lunde - Helsefaglig rådgiver
Epost: eirik.lunde@conteir.no
Telefon: +47 47 88 52 27

Hanna Khonskaya - Rådgiver helseteknologi
Epost: hanna@conteir.no
Telefon: +47 92 29 06 12

Hilde Bjerkholt Jenssen - Rådgiver og innholdsutvikler
Epost: hilde@conteir.no
Telefon: +47 46 89 17 10

Nina Foerster-Massey - Helsefaglig ansvarlig
Epost: nina@conteir.no
Telefon: +47 99 22 65 33

Trine Sylju Arntsen - Innholdsrådgiver
Epost: trine@conteir.no
Telefon: +47 95 11 82 33

Erik Eriksen - Lege og helsefaglig rådgiver
Epost: erik@conteir.no
Telefon: +47 48 19 39 15

Ole-Jørgen Bekkevold - Lege og helsefaglig rådgiver
Epost: ole-jorgen@conteir.no
Telefon: +47 41 37 26 12

Miral Kazmi - Utvikler
Epost: miral@conteir.no
Telefon: +47 46 22 43 76

Celine Bjercke - Prosjektleder og helsefaglig rådgiver
Epost: celine@conteir.no
Telefon: +47 92 46 76 96

Caroline Rosmo - Helsefaglig rådgiver
Epost: caroline@conteir.no
Telefon:+47 97 58 61 75